‼️СРОЧНО‼️При яких значеннях а дріб 25-a² дорівнює нулю? a + 3 0 i-3 5 i-5 -зіз -5 i3​


Ответы на вопрос

Отвечает Гребенюк Алёна.

Відповідь:

5 і -5

Покрокове пояснення:

розкладемо (5-а)(5+а)=0

один з множників дорівнює 0

5-а=0 а=5

5+а=0 а=-5

Отвечает Голохвастова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение: