З міста виїхала вантажівка зі швидкістью 60 км/год. За три години із цього міста в тому самому

напрямку виїхав легковий автомобіль зі швидкість 9Окм/год. За скільки годин легковий автомобіль наздожене вантажівку.

Ответы на вопрос

Отвечает Zohrabyan Artavazd.

Відповідь:

1)2+4=6г- проїхала вантажівка 2)60*6=360 км відстань вантажівки за 6 год .3)360/4=90км/год- повнна бути швидкість авто

Покрокове пояснення: