Знайдіть координати вектора АВ, якщо А(-3; 2), B(4;3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Данил.

Ответ:Координати вектора AB можна знайти, віднімаючи координати точки А від координат точки В:

AB = (4-(-3); 3-2) = (7; 1)

Отже, координати вектора AB дорівнюють (7; 1).

Отвечает Куралаева Аяулым.

Ответ:

AB = {Bx - Ax; By - Ay; Bz - Az} =

= {4 - (-3); 3 - 2; 0 - 0} = {7; 1; 0}

Ответ: AB = {7; 1; 0}

Пошаговое объяснение: