Допоможіть будь ласка (Задача 1) Маса одного крісла 5 кг 850 г.На машину навантажили 5 таких

крісел.Чому дорівнює їх маса? ( Задача 2) Катер за 4 год проплив 160 км,а потім зменшив свою швидкість на 8 км/год і плив ще 3 год.Скільки кілометрів він проплив з меншою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)5*5850=29 кг 250г

2)60 : 4 = 40 (км/ч) - первоначальная скорость катера

2) 40 - 8 = 32 (км/ч) - скорость катера во второй половине пути

3) 32 * 3 = 96 (км) - проплыл катер во второй половине пути