Якої градосної міри будуть сектори га круговій діаграмі погоди ,у листопаді ,якщо сонячних днів

було 12,хмарних -10 та дощових -8.​ срочноо

Ответы на вопрос

Отвечает Штурман Влад.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 12+10+8 = 30днів - усього

2) 360* : 30=12* - це один день

3) 12 ×12 =144* - це сонячні дні

4) 10 ×12 =120* - хмарні дні

5) 8 ×12 = 96* - дощові дні

Перевірка 144*+120*+96*= 360*