Знайти сторону квадрата який має таку саму площу щой прямокутник зі сторонами 4см і 9см


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

S=ab=4*9=36см² площа прямокутника

сторона квадрата =√36=6см

Отвечает Кандыбор Аня.

Відповідь:

Покрокове пояснення:4*2+*2=26

26÷4=6,