знайти периметр квадрата, який має таку саму площу, як прямокутник зі сторонами 8 см і 2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Таценко Данил.
S=2*8=16см кв
16:4=4( см)- сторона квадрата
периметр квадрата:
Р=2(4+4)=16см