Знайдіть суму всіх цілих чисел від - 43 до 40


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Софья.

Відповідь:

- 126

Покрокове пояснення:

Якщо нам потрібна сума чисел від - 43 до 40 включно, то отримуємо такий розв´язок:

- 43 + (- 42) + (- 41) + ... + (-1) + 0 + 1 + ... + 39 + 40

Ми знаємо що протилежні числа в сумі дають 0 (-3+0=0). Отримуємо наступне:

= - 43 + (- 42) + (- 41) + (-40+40) + (-39+39) + (-38+38) + ... + (-1+1) + 0

Протилежні суми чисел у нас до -40. Тому нам залишається додати  (- 43), (- 42) і (- 41)

=  - 43 + (- 42) + (- 41) + 0+0+0+..+0 =  - 43 + (- 42) + (- 41) =  - 126

Отвечает Лукин Даниил.

Ответ:

-43+(-42)+(-41) =126

тому що там дуже багато протилежних чисел