За формулою відстані S = v. t знайди швидкість авто. - яка за 4 год подолала 348 км.​


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Егор.

Ответ:

87 км/ч    -скорость автомобиля

Пошаговое объяснение:

v=S:t   формула для нахождения скорости

348: 4= 87 км/ч    -скорость автомобиля

Отвечает Ландыш Айсылу.

Ответ: 87 км/год

Пошаговое объяснение: З даної нам формули знайдемо формулу для знаходження швидкості: v = S/t; v = 348/4 = 87 км/год.