У фермера було 79 кролів. У чотирьох великих клітках сиді ло по 7 кролів, у трьох середніх — по 5,

а в кожній малень кій клітці — по 3 кролі. Скільки маленьких кліток у фермера? дам 15 баллів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Динкова Виолетта.

Ответ:

(79-(7•4+5•3)):3=12

Пошаговое объяснение:

7•4=28 - кролів у великих клітках

5•3=15 - кролів у середніх клітках

79-(28+15)=79-43=36 - кролів у маленьких кклітках

36:3=12 - маленьких кліток

Отвечает Гулевич Вероника.
12 вот отари таку аоа. А