Число 80 зменшили на 20. На скільки відсотків зменшилося число


Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Мария.

Если я не ошибаюсь на 60-75%

Отвечает Азаров Даниил.
Можна зробити пропорцією:

80/60 = 100/Х


80 - це 100%, тоді шукаємо скільки становить число, якщо його зменшити на 20, 80-20=60.
Х- скільки становить % число 60 від 80.
100%-75%= 25%

НА 25% зменшилося число