Одна сторона прямокутника дорівнює 2 1/8 м, а друга на 39/56м менша від неї. Обчисліть периметр і

площу прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Чучалин Антон.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

а= 2 1/8 = 2 7/56

в = 2 1/8 - 39/56= 2 7/56-39/56= 1 +(56/56 +7/56-39/56) = 1 24/56 = 1 3/7

Р=2(а+в) = 2( 2 7/56+1 24/56) = 2 × 3 31/56= 6 62/56= 7 6/56= 7 3/28см

S = 2 1/8 × 1 3/7=17/8 ×10/7=85/28= 3 1/28 см²

Отвечает Андреев Ярик.

Ответ:

1) 2 1/8 - 39/56 = 17/8 - 39/55 = 119/56 - 39/56 = 80/56 = 10/7 = 1 3/7 (м)-друга сторона

2) 2 1/8 * 1 3/7 = 17/8 * 10/7 = 85/28 = 3 1/28 (м2)

Відповідь: S = 3 1/28 (м2)

як знайти периметр я не знаю