Заміни «зірочки» такими цифрами, щоб число 2*4* ді- лилося і на 9, і на 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Черяшов Никита.

Ответ:

2340

Пошаговое объяснение:

2340:2=1170

2340:9=260

вроде так, можно пожалуйста ответ в избранное :з

Отвечает Николаева Розалия.

Відповідь:

2142

також 2340

Покрокове пояснення:

визначити чи ділиться число на 9 - потрібно додати цифри числа і якщо воно ділиться на 9, то і все число ділиться на 9.

2*4* = 2+4=6. беремо 9 (9:9=1) 9-6=3, це 3=1 + 2

число, яке ділиться на 2 - повинно бути парним. тому в кінці кладемо 2.

виходить 2142

перевіряємо - 2142:9=238, 2142:2=1071

також підходить 2340