Зведи дроби до найменшого спільного знаменника(зразу відповідь)5/12 і 1/9 7/12 і 5/18 9/98 і 5/56

Буду дуже вдячна☃️

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадиева Амиля.

Ответ:

12*900=1080000

5*7000=35000

15*3000=450000

27000:30=900

240000:30000=

Пошаговое объяснение: