Допоможіть!!! ДАЮ 30 БАЛІВВВ Різниця двох мішаних чисел-2. Сума цілих частин-14, а сума дробових

частин-10/13. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Наталья.

Ответ:

х - 1 ціле число

(8-х) - 2 ціле число

різниця цих чисел = 2

х - (8-х) = 2

2х =10

х=5 - 1 ціле число

8 -5=3 - друге ціле число

різниця дробів  = 0 - отже, дроби рівні

сума дробів 8/17

8/17 :2 = 4/17

Відповідь: перше число 5 4/17, 2 число -3 4/17

Пошаговое объяснение: