Два майстри, працюючи с однаковою продуктивностью, выклали мозаику из 90 плиток. Один майстер

працював 8 год, а інший 7 год. Скильки плиток поклав кожний майстер?

Ответы на вопрос

Отвечает Сабада Оксана.

Відповідь:

48 та 42 плитки

Покрокове пояснення:

1) Знайдео час який витратили обидва робітника разом :

8 + 7 = 15 год

2) Знайдемо продуктивність праці ( за умовою вона однакова)

90 : 15 = 6 плиток за годину

3) Тепер знайдемо скільки плиток поклав кожний мастер :

8 * 6 =48 плиток поклав один майстер

7 * 6 = 42 плитки поклав другий майстер :

Відповідь : 48 та 42 плитки