9. Сергій зібрав у саду 2,4 кг полуниць. Чотири частини він віддав сестрі Наталі, три частини

братові Миколі,а одну частину залишив собі. Скільки кілограмів полуниць одержав кожен із дітей.​

Ответы на вопрос

Отвечает Оленькова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

Отдал сестре = 4х кг клубники

Отдал брату = 3х кг клубники

Оставил себе = 1х = х кг клубники

Было всего = 2,4 кг клубники

4х + 3х + х = 2,4

8х = 2,4

х = 2,4 : 8

х = 0,3

Отдал сестре = (4х) = 4 * 0,3 = 1,2 кг

Отдал брату = (3х) = 3 * 0,3 = 0,9 кг

Оставил себе = (х) = 0,3 кг

1,2кг + 0,9кг + 0,3кг = 2,4кг