3 доби 6 годин скільки буде годин


Ответы на вопрос

Отвечает Истомин Никита.

Ответ:

3 доби 6 годин =

1 доба = 24 години

3 доби = 24 × 3 = 72‬ години

72 години + 6 годин = 78 годин

Відповідь: 3 доби 6 годин = 78 годин

Отвечает Зайцев Антон.

Ответ:

78

Пошаговое объяснение:

3 доби розкладаємо на години буде 72години

72+6=78-годин