4. Сік дешевший за морозиво на 5,4 грн. Скільки коштують сік і морозиво разом, якщо сік коштує

16,7 грн? поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Олжас.

Ответ:

Сік - 16,7 грн.

Морозиво - ?, на 5,4 грн більше чим сік

Разом - ?

.

Розв'язання

1) 16,7 + 5,4 = 22,1 (грн.) - коштує морозиво.

2) 22,1 + 16,7 = 38,8(грн.) - сік і морозиво разом.

Відповідь - 38,8 грн. коштують сік і морозиво разом.