Обчисліть |-48| + |24| - |-14,5| + 1/2срочно дам 20 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Миша.

Ответ:

48+24-14,5+1/2

48+24=72

14,5= в дроби это 29/2

-29/2+1/2 =28/2

28/2 это 14

72-14=58

Отвечает Малышев Матвей.

Пошаговое объяснение:

|-48| + |24| - |-14,5| + 1/2

Модуль будь-якого числа є завжди додатне

48+24-14,5+1/2

14,5 перетворюємо в дроби = 29/2

знаходимо суму -29+1/2= - 28/2=-14

48+24-14=72-14=58