Спрости вираз -(b+2)+(a-5)-(c-b) та знайди його значення, якщо а=-26,3 b=-3 1/8, c=-19,8 Очень

надо, пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Антисумова Алина.

Ответ:

-13,5

Пошаговое объяснение:

-(в + 2) + (а - 5) - (с - в) =

-в - 2 + а - 5 - с + в =

(-в + в) + а - с + (-2 - 5) =

0 + а - с + (-7) = а - с - 7

а = -26,3; с = -19,8

а - с - 7 = -26,3 - (-19,8) - 7 = -26,3 + 19,8 - 7 = -13,5