1. Решите уравнения. a) x + 12 = 3 c) x + 27 = - 18 e) -x + 37 = - 78 b) x + 45 = 43 d) 18 - x = 25

f) 178 - x = 148 Срочно помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихомирова Александра.

Відповідь:

а) х + 12 = 3

Відніміть 12 з обох сторін, щоб виділити x:

х + 12 - 12 = 3 - 12

х = -9

б) х + 45 = 43

Відніміть 45 з обох сторін, щоб виділити x:

х + 45 - 45 = 43 - 45

х = -2

в) х + 27 = -18

Відніміть 27 з обох сторін, щоб виділити x:

х + 27 - 27 = -18 - 27

х = -45

г) 18 - х = 25

Відніміть 18 з обох сторін, щоб виділити x:

18 - х - 18 = 25 - 18

-х = 7

Помножте обидві сторони на -1, щоб отримати х самостійно:

х = -7

д) -х + 37 = -78

Відніміть 37 з обох сторін, щоб виділити x:

-х + 37 - 37 = -78 - 37

-х = -115

Помножте обидві сторони на -1, щоб отримати х самостійно:

х = 115

е) 178 - х = 148

Відніміть 178 з обох сторін, щоб виділити x:

178 - х - 178 = 148 - 178

-х = -30

Помножте обидві сторони на -1, щоб отримати х самостійно:

х = 30

Покрокове пояснення:

Отвечает Пернебек Бекасыл.

Ответ:

a)x=-9

c)x=-45

e)x=115

b)x=-2

d)x=-7

f)x=30