Різницею дробів 21/25 і 18/25 є дріб​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Алена.

Ответ: 3/25

Пошаговое объяснение:

Знайдемо різницю між дробами 21/25 і 18/25:

21/25 - 18/25 = (21 - 18) / 25 = 3/25

Отже, різниця між дробами 21/25 і 18/25 дорівнює дробу 3/25.