спростіть вираз і знайдіть його значення приc c = 12.4 d = - 7.6 - 3,6 + d + 6.51 + (- 2.4) + c +

(- 4.51)​

Ответы на вопрос

Отвечает Анюхина Анжелика.
Відповідь:
d+c-4
0.8

детальніше:
-3.6+y+6.51+(-2.4)+x+(-4.51)=
y+0.51+x+(-4.51)=
y+x-4
x=12.4; y= -7.6
-7.6+12.4-4=0.8