6. На першому рахунку в 5 разів і і на 560 грн бiльше грошей, ніж на другому. Скільки гривень на

першому рахунку?

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздюк Анастасия.

Ответ:

Необхідно скласти систему рівнянь для вирішення задачі. Позначимо через х суму грошей на другому рахунку, тоді на першому рахунку буде 5х, і маємо наступну систему:

5х = х + 560

Розв'язавши її, отримаємо:

5х - х = 560

4х = 560

х = 140

Отже, на другому рахунку є 140 грн, а на першому - 5 * 140 = 700 грн.

Пошаговое объяснение: