З двоих таборів одночасно назустріч один одному вийшли два туристи. Перший турист ішов зі швидкістю

6км/год а другий 4км/год. Через 3 год вони зустрілися. Визнач, який шлях пройшов кожен турист і яка відстань між таборамт

Ответы на вопрос

Отвечает Шамгалиев Айбек.

Відповідь:через 30 кілометрів

Покрокове пояснення:

Отвечает Бочков Владислав.
1) 6*3= 18 (км) - пройшов перший турист
2) 4*3 = 12 (км) - пройшов другий турист
3) 12 + 18 = 30 (км) - відстань між таборами