Задача. З двох таборів одночасно на зустріч одне одному вийшли два туристи. Перший турист ішов зі

швидкістю 6км/год, а другий 4 км/год. Через 3 години вони зустрілися. Визнач, який шлях пройшов кожен турист і яка відстань між таборами?

Ответы на вопрос

Отвечает Шилович Татьяна.

Ответ:

1турист: 18км, 2турист  = 12км.

Пошаговое объяснение: 1турист: 6*3 = 18км, 2турист = 4*3 = 12км.Всього між ними 18км+12км =30км