Щоб знайти 4∕5 від 30, треба...


Ответы на вопрос

Отвечает Федина Арина.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

Треба 30/5=6

А потім 6*4=24

Пояснюю:
Тобто є наприклад яблуко ми його розрізали на 5 частин і з'їли 4 частини. А це число 30. 30/5=6 - це ми знаходимо одну частину яблука

6*4=24 - це ми знайшли 4 частини яблука, що і потрібно було знайти.