Пожалуйста. хлопчик прочитав 3/7 книги, що становить 87 сторінок. На скільки більше сторінок йому

залишилося прочитати, ніж він прочитав?

Ответы на вопрос

Отвечает Кирсанова Света.

Ответ:

116

Пошаговое объяснение:

Якщо хлопчик прочитав 3/7 книги і це становить 87 сторінок, то всю книгу складає:

87 сторінок = 3/7 книги

Отже, 1/7 книги складає:

87 сторінок ÷ 3 = 29 сторінок

Тоді повна книга складає:

7/7 книги = 7 × 29 сторінок = 203 сторінки

Хлопчик прочитав 3/7 книги, тобто:

3/7 книги = 87 сторінок

Тому, щоб знайти кількість сторінок, яку залишилося прочитати, потрібно відняти кількість сторінок, яку він прочитав, від загальної кількості сторінок у книзі:

Залишилось прочитати = 203 сторінки - 87 сторінок

Залишилось прочитати = 116 сторінок

Отже, хлопчикові залишилося прочитати ще 116 сторінок.