Срочно. Помогите с К.р. 3. Правильним є твердження. А) – 6 ˂ – 7; Б) | – 4,8| = 4,8; В) |3,6| = –

3,6; Г) + ( –13) = 13. 7. Знайдіть значення виразу (5 ∙ |-11| + 1205 : |-5| ) + 320 = 9. Розв’яжіть рівняння: | х | - 16 = 1,07

Ответы на вопрос

Отвечает Заставнюк Денис.

3. Правильним є твердження.
Б) | – 4,8| = 4,8

7. Знайдіть значення виразу
(5 ∙ |-11| + 1205 : |-5| ) + 320 = (5•11+1105:5) + 320 = (55+251) + 320 = 296+320 = 616

9. Розв’яжіть рівняння: | х | - 16 = 1,07
|х| = 1,07 + 16
|х| = 17,07
х1 = - 17,07
х2 = 17,07