знайдіть відстань яку катер пройшов проти течії за 2год якщо швидкість катера за течією 10,3км/год

а швидкість течії 0,4км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Максим.

Відповідь:19 км.

Покрокове пояснення:1)10,3-0,4=9,9(км/год)-власна швидкість катера ;2)9,9-0,4=9,5(км/год)-швидкість катера проти течії;3)9,5×2=19(км)-відстань

Відповідь:19 км.