Якщо зменшуване дорівнює сумі чисел –3,2 і –18,4, а від’ємник — добутку чисел 15 і 0,3, то різниця

дорівнює: Допоможіть будь ласка добрі люди на поміч 50 балів і корона

Ответы на вопрос

Отвечает Aripkhanova Nasiba.

Ответ:

-26,1

Пошаговое объяснение:

Спочатку знаходимо суму чисел -3,2+(-18,4)=-21,6

Потім знаходимо добуток чисел 15×0,3=4,5

Тепер складаємо вираз:

-21,6-4,5=-26,1