Знайдіть 2/3 від розгорнутого кутаПомогите пожалуйста меня мама убьет если я не зделаю это


Ответы на вопрос

Отвечает Исмайлов Никита.

Ответ:

Ми знаємо що розгорнутий кут = 180*

Отже 180/3=60*

60*2=120*

2/3 від розгорнутого кута = 120*

Пошаговое объяснение:

Постав будь ласка мою відповідь як найкращу, я старався :)