Знайди значення виразу: 4 цілих 3/5+(-5 цілих 2/3)-6 цілих 8/15СРОЧНО, допоможіть будь ласка!​


Ответы на вопрос

Отвечает Картавый Саша.

Ответ:

найменшому спільному кратному чисел 5, 3 і 15, тобто 15:

4 цілих 3/5 = 45 + 3/5 = 20 3/5

-5 цілих 2/3 = -53 + 2/3 = -15 2/3

-6 цілих 8/15 = -6*15 + 8/15 = -90 8/15

Тепер можемо виконати віднімання:

20 3/5 - 15 2/3 - 90 8/15 = (20-15-90) + (3/5 - 2/3 - 8/15) = -85 + (9/15 - 10/15 - 8/15) = -85 - 9/15 = -85 - 3/5 = -85 3/5

Таким чином, значення виразу дорівнює -85 3/5.

Пошаговое объяснение: