жінка принесла на ринок продавати волоськи горіхи яких було більше ніж 140 але менше ніж 250 горіхи

можно разкласти в купки по 5 по 6 і по 8 скільки горіхів прінесла жінка на ринок?

Ответы на вопрос

Отвечает Шамиль Ринат.

Ответ:

240 горіхів.

Пошаговое объяснение:

240/5 = 48

240/6 = 40

240/8 = 30