Задача 6. В параллелограмме высота равна 28 cm, что составляет 70% от основания. Найди площадь

параллелограмма.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Надежда.

Ответ:

Нехай x - довжина основи паралелограма. Оскільки висота паралелограма дорівнює 70% від основи, то ми можемо записати наступну рівність:

0.7x = 28

Розв'язавши її відносно x, ми отримуємо:

x = 28 / 0.7 = 40

Тепер, ми можемо визначити площу паралелограма, використовуючи формулу:

S = a * h

де a - довжина основи паралелограма, h - висота паралелограма.

Підставляючи відомі значення, ми отримуємо:

S = 40 * 28 = 1120

Отже, площа паралелограма дорівнює 1120 квадратних сантиметрів

Пошаговое объяснение: