(5 3/5-1 1/3):(7 7/12-2 1/4) Будь-ласка можна щоб все розписано було


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлюк Аня.

1 действие в ()

5 \frac{3}{5} - 1 \frac{1}{3} = 4 \frac{4}{15}

7 \frac{7}{12}  - 2 \frac{1}{4} = 5 \frac{1}{3}

4 \frac{4}{15} \div 5 \frac{1}{3} =  \frac{4}{5}

Ответ: 4/5