ПОМОГИТЕ ПЖЖЖЖЖЖЖ!!!!!!! Посудина, яка містить 5 мг кисню, розірвалася при температурі 257 °С.

Яка максимальна кількість азоту може зберігатися в такій посудині при 43 °С та при восьмикратному запасі міцності?

Ответы на вопрос

Отвечает Винокуров Дмитрий.

Відповідь:

P1V=m1*R*T1/ молярная масса гелия

P2V=m2*R*T2/ молярная масса азота

P1/P2=m1*T1* молярная масса азота/м2*R*T2/ молярная масса гелия

после сокращения:

m2=m1*T1* молярная масса азота/Т2*молярная масса гелия*5

m2=0,002*673*0,028/303*0,004*5=0,006(кг)

P1/P2=5

Покрокове пояснення: