Розв'яжи задачу. ОБЕРНЕНУ: Два господарі замовили в розсаднику 28 саджанців вишень за однаковою

ціною. Як вони мають розділити ці саджанці між собою, якщо один господар заплатив 1350 грн, а ін- ший - 2850 грн? еретвори подану задачу на задачу на знаходження невідо х за двома різницями. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гасай Лилия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1350+2850=4200

4200÷28=150

1350÷150=9

2850÷150=19

Отвечает Бронников Андрей.

Ответ:

Нехай ціна одного саджанця вишні дорівнює x грн. Тоді ми можемо записати:

28x = 1350 + 2850

28x = 4200

x = 150

Отже, ціна одного саджанця вишні дорівнює 150 грн. Тепер ми можемо знайти розподіл саджанців між двома господарями.

Перший господар заплатив 1350 грн за саджанці, тому отримає:

1350 / 150 = 9 саджанців

Другий господар заплатив 2850 грн за саджанці, тому отримає:

2850 / 150 = 19 саджанців

Отже, перший господар отримає 9 саджанців, а другий господар отримає 19 саджанців.

Тепер перетворимо задачу на знаходження невідомого за двома різницями.

Нехай перший господар отримав x саджанців, а другий господар отримав y саджанців. Тоді ми можемо записати систему рівнянь:

x + y = 28 (рівняння на кількість саджанців)

150x - 150y = 2850 - 1350 (рівняння на різницю вартості)

Скоротимо обидва боки другого рівняння на 150:

x - y = 8

Тепер ми можемо вирішити цю систему рівнянь за допомогою методу елімінації:

x + y = 28

x - y = 8

Додавши ці два рівняння, ми отримуємо:

2x = 36

x = 18

Підставляючи значення x в одне з наших рівнянь, ми отримуємо:

y = 10

Отже, перший господар отримав 18 саджанців, а другий господар отримав 10 саджанців.

Пошаговое объяснение: