5 2/13-(х - 5/13)= 1 4/13 Розв'яжіть будь ласка без множення та ділення


Ответы на вопрос

Отвечает Свинченко Никита.

Ответ:

х= 4 3/13

Пошаговое объяснение:

5 2/13-(х - 5/13)= 1 4/13

5 2/13 - х + 5/13=1 4/13

5 2/13+5/13 - х=1 4/13

5 7/13 - х= 1 4/13

х= 5 7/13 - 1 4/13

х= 4 3/13