Х:6=238-119. 7•х=543+3719. 1944 :х=6​


Ответы на вопрос

Отвечает Садриев Инсаф.

Ответ:Щоб вирішити ці рівняння, ми повинні ізолювати змінну х на одній стороні рівності. Давайте почнемо з першого:

Х:6 = 238-119

Спочатку потрібно вирахувати вираз у дужках: 238 - 119 = 119. Потім ми можемо поділити обидві сторони на 6, щоб отримати:

Х = 119 * 6 = 714

Отже, розв'язком рівняння Х:6 = 238-119 є Х = 714.

7•х = 543+3719

Спочатку потрібно відняти 543 від обох сторін рівності:

7•х - 543 = 3719

Далі, ділимо обидві сторони на 7:

х = (3719 + 543) / 7

х = 635

Отже, розв'язком рівняння 7•х = 543+3719 є х = 635.

1944 : х = 6

Спочатку потрібно помножити обидві сторони на х:

1944 = 6 * х

Потім ділимо обидві сторони на 6, щоб отримати:

х = 1944 / 6

х = 324

Отже, розв'язком рівняння 1944 : х = 6 є х = 324.

Пошаговое объяснение: