У трьох банках було 6 л молока. У першій банці - 1 9/20л молока, у ІІ- на 13/20л менше ніж у

першій. Скільки літрів молока у ІІІ банці?

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивинцев Сергей.

Ответ:

3 3/4 л

Пошаговое объяснение:

1 9/20-13/20=29/20-13/20=16/20 л - было во 2й банке.

6-29/20-16/20=120/20-29/20-16/20=75/20=3 15/20 = 3 3/4 л - было в 3й банке.