7 7/30- (5 11/30-х)= 3 19/30 дам 35 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Фальконе Миша.

Ответ:

Для розв'язання цієї рівняння необхідно спочатку виконати операції з дробами.

7 7/30 - (5 11/30 - х) = 3 19/30

Спочатку знайдемо різницю між числами у дужках:

5 11/30 - х = 5 11/30 - 1 * х = 5 11/30 - 30/30 * х = 5 11/30 - 1/30 * х

Тепер підставимо це значення назад до початкового рівняння:

7 7/30 - (5 11/30 - 1/30 * х) = 3 19/30

Починаємо знімати дужки, змінюючи знак усіх чисел у другій дужці:

7 7/30 - 5 11/30 + 1/30 * х = 3 19/30

Далі складаємо числа в кожній стороні рівності:

2 + 1/30 * х = 3 19/30

Знаходимо значення виразу праворуч від знаку рівності у десятковій формі:

3 19/30 = 3 + 19/30 = 3 + 0,6333 = 3,6333

Підставляємо це значення назад до рівняння та розв'язуємо його відносно змінної x:

2 + 1/30 * x = 3,6333

1/30 * x = 1,6333

x = 49,0

Отже, розв'язок рівняння 7 7/30 - (5 11/30 -х) = 3 19/30 є x = 49,0.