Автомобіль за 3 дні проїхав 264 км. За перший день він проїхав 3/8 всього шляху, а за Другий день

решти 7/15 Скільки км проїхав автомобіль за 3 день?

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Владислав.

Ответ:

88 км

Пошаговое объяснение:

264*3/8=99

264-99=165

165*7/15=77

264-99-77=88 км