Подайте у вигляді добутку: 7a²+42a+63


Ответы на вопрос

Отвечает Мукасеев Дмитрий.

Спочатку можна спрощувати чисельник, взявши спільний множник 7:

7a² + 42a + 63 = 7(a² + 6a + 9)

Тепер можна розкласти дужку a² + 6a + 9 на добуток двох дужок з цілими коефіцієнтами, де перший доданок є квадратом першого доданку, а останній доданок - квадратом другого доданку, а середній доданок дорівнює сумі добутків перших доданків на другі доданки:

a² + 6a + 9 = (a + 3)(a + 3) = (a + 3)²

Таким чином,

7a² + 42a + 63 = 7(a + 3)²