Катер за течією річки проходить 18 1/2 км/год, а проти течiï - 15 1/2 км/год.Знайди швидкість

швидкість течії річки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Даша.

Ответ:

18 -15= 3(км) - швидкість річки

Отвечает Ященко Владимир.

Відповідь: 3

Покрокове пояснення:

18 -15= 3(км) - швидкість річки