Один майстер виготовляв деталі 9 днів, а другий- 5 днів,одержуючи за 1 день однакову суму

грошей.Скільки гривень заробив окремо кожний майстер,якщо відомо,що другий майстер одержав за виконану роботу на 3200 грн менше, ніж перший?

Ответы на вопрос

Отвечает Соляридзе Виталий.

Відповідь:

9 днів - 5 днів = 4, нехай один день це ікс, виходить що

4х=3200

х=800

1 майстер заробив= 9*800=7200

2 майстер заробив= 5*800=4000

Покрокове пояснення:

Отвечает Егор Барский.

Ответ:

7200грн и 4000грн

Пошаговое объяснение:

1) 9 - 5 = 4 (дня) - меньше работал 2 мастер

2) 3200 : 4 = 800 (грн) - получают в день каждый мастер

3) 9 * 800 = 7200 (грн) - заработал 1 мастер

4) 5 * 800 = 4000 (грн) - заработал 2 мастер