Перший робітник виконав за зміну 3/16 всього замовлення, а другий - 5/16 всього замовлення. Другий

робітник одержав за виконану роботу на 56 грн більше, ніж перший. Скільки коштує все замовлення ? Скільки грошей заробив за цю зміну кожний з робітників ?

Ответы на вопрос

Отвечает Головко Віталік.
5/16-3/16=2/16=1/8 на столько больше сделал второй и за это получил 56гр
56:1/8=56*8=448гр-платят за все задание
448*3/16=84гр получил 1й
84+56=140гр получил второй