Як змі'нется сума двох чисел чисел якщо один з доданків збільшити на 7,3а другий зменшити на 4,5?


Ответы на вопрос

Отвечает Эль-Гохари Тарек.

Відповідь:

збільшитька на 2,8

Покрокове пояснення:

Для того, щоб це показати, нехай x та y є двома числами, а потім ми збільшуємо перший доданок x на 7,3 і зменшуємо другий доданок y на 4,5


Тоді нова сума буде:

(x + 7,3) + (y - 4,5) = x + y +7,3 - 4,5 = x + y + 2,8