Виконайте дії : -0,9-3/19·(4 11/50-28,07:3,5) быстро!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алина.

Ответ:

Спочатку виконаємо дії всередині дужок:

28,07 : 3,5 = 8,02

4 11/50 = 4,22

4,22 - 8,02 = -3,8

Підставимо це значення в початковий вираз і продовжимо його обчислення:

-0,9 - 3/19 · (-3,8) = -0,9 + 0,6 = -0,3

Отже, результат виконання даних дій дорівнює -0,3.

Отвечает Галактионов Эдвард.

Ответ:

-3/10

Пошаговое объяснение:

-9/10-3/19 (211/50-8,02)

-9/10-3/19 (211/50-401/50)

-9/10-3/19×(-19/5)

-9/10+3×1/5

-9/10+3/5

-3/10